Bez obav


Profesionální služby. Férové ceny.


Rychlá navigace: výběr služeb, navigace.

Nápověda

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Platby, fakturace

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky?

Vaší objednávku obvykle zpracujeme během pracovního dne, ve které jsme ji obdrželi. Obratem Vám vystavíme elektronickou výzvu k platbě, podle které provedete platbu. Samotná služba, která je předmětem objednávky, bude aktivní do jednoho pracovního dne od připsání platby na náš účet (obvykle ale ten samý den). Pokud potřebujete zpracování platby urychlit, doporučujeme složit peníze v hotovosti na pobočce banky nebo zaslat potvrzení o platbě na zákaznickou podporu. Mezibankovní převod trvá obvykle dva pracovní dny, v rámci naší banky (ČSOB) bývá proveden ten samý den.

 

Jak je to s fakturací? Potřebuji daňový doklad!

Daňový doklad pro zařazení do účetnictví Vám bude vystaven automaticky po připsání platby na náš účet. Na Váš e-mail Vám bude zaslán odkaz ke stažení ve formátu PDF. Stejný odkaz bude dostupný i v zákaznické administraci. Pokud si fakturu do konce měsíce nestáhnete, bude Vám zaslána poštou.

 

 

 

 

 

Použití .htaccess, mod_rewrite

Nahrál jsem na server soubor .htaccess, ale nefunguje

Na všech nových serverech je použití těchto souborů standardně povoleno a není třeba o jejich aktivaci žádat. Mějte ale prosím na paměti, že přes .htaccess podporujeme pouze následující direktivy: FileInfo, Indexes a Limit (více informací naleznete v manuálu Apache). Není tedy možné přes .htaccess nastavovat volby Options a podobné (např. parametry PHP). Toto může být příčinou chyby 500 (Internal Server Error). V případě, že potřebujete povolit nestandardní parametr, kontaktujte technickou podporu.

 

Nefunguje mi mod_rewrite v .htaccess

Obvykle bývá problém ve správném nastavení cesty k cílovému souboru. V .htaccess byste měli mít uvedeno: "RewriteBase /" nebo uvádět cestu souboru s lomítkem na začátku.

Upozorňujeme, že neodborná manipulace s .htaccess soubory může znefunkčnit Váš web a proto doporučujeme provádět úpravy jen zkušenějším uživatelům.

Příklad přesměrování požadavků z http://domena.cz na http://www.domena.cz:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena\.cz$
RewriteRule ^(.*)$ http://www.domena.cz/$1 [R=301,L]

Jak přesměrovat uvodnik.html na index.php?stranka=uvodnik, aniž by to návštěvník poznal:

RewriteEngine On
RewriteRule ^(.*).html$ /index.php?stranka=$1 [L]